Eşya Depolama

Akıllı Depo – Eşya Depolama

Firmamız depolama ihtiyaçlarını karşılamak için 2010 yılında profesyonel akıllı eşya depolama sistemini faliyete geçirmiştir. Akıllıdepo, eşyalarınızın konteynerlar içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Bu konteynırlar sadece kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Başka eşyalarla karışma imkanı yoktur. Depolama alanımız güvenilir, temiz ve sigortalıdır.

Depolama konteynırları eşyalarınızın taşınacağı araçlar içersinde evinize kadar gelmekte ve direk olarak ambalajlanarak konteyner içersinde muhafazaya başlanmaktadır. Bu sayede tekrar depolarda yükleme boşaltma olmayacağı için eşyalarınızın hasar görme olasılığı da azalmaktadır. Herhangi bir sorunda depoya giren eşyalarınız firma sorumluluğumuz altındadır. Çoğu evden eve nakliyat firması Geleneksel bodrum altı, apartmanlar da bulunan sığınaklarda eşya depolama hizmeti sunulmaktadır.Eşyalarınızı depolara koymadan önce depolama tesislerini yerlerinde görmenizi tavsiye ediyoruz.Bu sayede yıllarca kalabilecek olan malzemelerini güven altında tutabilirsiniz.
Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. akıllıdepo ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir (Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır). Sizin belirleyeceğiniz bir günde çalışma arkadaşlarımız eşya tespiti yapmak ve en uygun depo alanını bulabilmek için sizleri ziyaret ederler. Eşya taşıma ve depolama hizmetleri fark etmeksizin profesyonel ekiplerimiz ile verilmektedir. Çalışma arkadaşlarımız olanca titizliğe özen göstererek hijyen ve temizlik kurallarına uygun bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirirler. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz, hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

  • Evlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı kiralık depolarda saklayabilirsiniz.
  • Atılmasını istemediğiniz hobi eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
  • Evinizde bulunan fazla kitaplarınızı saklayabilirsiniz.
  • Uzun süreli Yurt dışına gideceğiniz zaman oturduğunuz eve yüksek fiyatlarda kira vermek yerine uygun ücretlerde eşyalarınızı depolama alanında tutabilirsiniz.
  • Eşyalarınızı yeni taşınacağınız adreslere hangi şehir olursa olsun konteyner içinde kapınıza kadar gelmektedir.
  • İsterseniz de ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Tüm Akıllı Depo ve Eşya Depolama ihtiyaçlarınız için Trabzon bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma
Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma
Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma