Eşya Paketleme

esya-paketlemeNakliye işlemleri gerçekleşirken müşterilerin en dikkat ettiği konulardan birisi de taşınacak eşyaların güvenilir bir şekilde paketlenip paketlenmediğidir. Şatıroğlu Nakliyat olarak eşyaların paketleme işlemlerinde de diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi profesyonel çalışma arkadaşlarımız görev almaktadır. Sadece eşyaları bir yerden bir yere taşıma işlerinizi değil, gördüğünüz üzere paketleme, demonte etme ve taşıdıktan sonra eşyaların montajlanması konusunda da firmamıza güvenebilirsiniz.

Trabzon Güvenilir NakliyeNasıl Paketleme Yapılır?

Nakliyesi yapılacak eşyaların paketleme işlemine geçmeden önce büyük mobilyalarınız daha küçük parçalara demonte edilir. Bu işlem profesyonel ekibimizce, hiçbir malzeme kaybedilmeden ve zarara uğratılmadan yapılmaktadır. Demonte işlemleri bittikten sonra kırılabilecek olup olmadığına göre eşyalar balonlu yada balonsuz ambalajlar ile sıkıca sabitlenir. Demonte yapılamayan büyük eşyalarınız da (örneğin beyaz eşyalarınız) aynı kaliteli ambalajlarımız ile paketlenmektedir.

Ufak ya da büyük elektronik her cihaz kaliteli baloncuklu ambalajlar ile taşınmaktadır.  Yatak odanızdaki gardrobunuzda bulunan askıdaki kıyafetler ise askı bölmelerine sahip olan karton kutularda taşınır. Böylece yapmanız gereken sadece evinizi eşyalar ile çalışanlarımıza teslim etmektir.

Paketleme konusunda uzman olan ekiplerimiz, aynı özeni paketlenen eşyaların taşınmasında da göstermektedir. Gözünüz arkada kalmadan tüm eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Sizin teslim ederken tek yapmanız gereken özel ve değerli eşyalarınızı yanınıza almak olacaktır. Geriye kalan her eşyayı sağlıklı bir şekilde paketler ve taşınmasını istediğiniz yere taşıyıp kurma işlerini Şatıroğlu Nakliyat firmamıza bırakabilirsiniz.

Güvenilir Eşya Paketleme