Hakkımızda

Şatıroğlu Nakliyat Trabzon

Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis TaşımaTaşımacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olmamızda bizi baş sıralara taşıyan müşterilerimizin referansları bizim her daim desteğimiz olmuştur. Şatıroglu siz değerleri müşterileri için büyümeye devam ediyor.

Profesyonel eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız 1993 yılından günümüze kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti. Arkamızda bıraktığımız 23 Yılın her günü şirketimize ayrı ayrı değerler katmak için çalıştık.Şatıroğlu olarak bugün, önce güvene odaklanmış bir kuruluşuz.

Müşteri memnuniyetini düşünerek size her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için şirketimizi büyütmeye, her gün daha iyiyi daha yeniyi sunabilmek için çalışmaya ve araştırmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Yeniliklere açık Güçlü bir iletişim ile müşteri sadakatini ve güvenini sağlamak,beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini ilke edinen  Yurt içi ve yurt dışında zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider taşımacılık olup,müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak hergün büyümeyi hedeflemek ŞATIROĞLUNUN vizyonudur.

Misyonumuz

Hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonucudur ..
Amacımız tasıma ve depolama sektöründe teknolojiden üst düzeyde faydalanıp hayatı kolaylaştırmayı sağlamaktır. Dürüstlüğü ilke edinerek Çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip,Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve memnuniyeti sunmak için 23 yıldır çalışıyoruz.bugünki başarımız , hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir.dünya standartlarında sürdürülebilir ve kalıcı olmak müşteri memnuniyet ve güvenini her şeyden üstün tutmak bugun ŞATIROĞLUNUN misyonudur.

Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma

Profesyonel Taşıma Süreci

Evden eve nakliye de sigortalı, güvenilir taşıma.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma

Neden Şatıroğlu Nakliyat ?

Müşteri Memnuniyeti

Şatıroğlu Nakiyat %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır.

Profesyonel Taşımacılık

400 Kg ağırlık kapasite, 45 Metre yada 16 Kat mesafe..

Sigortalı ve Güvenli Taşıma

Evden eve nakliye de sigortalı, güvenilir taşıma..

Zamanında ve Hassas

Taşıma işlemleriniz öngörülen sürede ve profesyonel olarak gerçekleşir.