Asansörlü Nakliyat

Trabzon Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Bu işlem sizlere ekstra bir nakliye maliyeti getirmemektedir. Firma bünyesinde olan Asansörlü Nakliyat araçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyat araçları ile hizmet vermekteyiz.

Asansörlü Taşımacılık: Eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Trabzon Asansörlü Nakliyat, işletmemiz Şatıroğlu Taşımacılık tarafından ‘’Güvenle Yükseliyor’’ sloganından yola çıkılarak faaliyet göstermektedir. Trabzon Asansörlü Nakliyat denilince ilk akla gelen firmamız deneyimli kadrosu ve üstün ekipmanları ile müşterilimize hizmet vermektedir. Günümüzde ilerleyen teknoloji ile birlikte evlerimize satın aldığımız her bir eşyamız maddi anlamda yüksek maliyetleri de beraberinde getirmektedir. Bu durumda insanlar doğal olarak eşyalarına kıymet vermekte ve zarar görmelerini engellemeye çalışmaktadırlar.

Trabzon Asansörlü Nakliyat olarak hizmet veren işletmemiz sizlerin bu değerli eşyalarına tıpkı sizler gibi korumacı bir yaklaşım ile müdahale ederek minimum sorun ile nakliyesini gerçekleştirmektedir. Nakliye ve taşımacılık sektöründe geçmiş yıllarda yapılan hatalar ve eksikler sebebi ile taşımacılık bu noktaya gelmek zorunda bırakılmıştır. Eskiden olduğu gibi eşyalarımızın çevremizdeki insanlardan yardım isteyerek taşınması halinde verilen zayiatlar sayarak bitirilemeyecek kadar çok.

Trabzon Asansörlü Nakliyat ile bizler neler yapıyoruz. Öncelikle oturduğunuz binanın merdiven aralığının hangi ölçüde dar olduğu bizleri kesinlikle ilgilendirmiyor. Envanterimizde bulunan araçlarımız ile eşyalarınız tamamen binanın dışından yükleme yapılarak taşınmaktadır. Bunun olmasındaki artı bir avantaj ise üst katlarda oturan bir müşterimizin eşyasını göz önünde bulundurursak çalışanlarımızın on katlı bir binanın en üst katına tam bir ev eşyası taşıması yıpratıcı ve oldukça yorucu bir iş. Böyle bir durumda yorulan işçilerin eşyalara özen gösterebilmesi de beklenemez.

Trabzon Asansörlü Nakliyat ile personelimiz kendini yıpratmadan ve işine motive bir halde çalışabilmektedir. Trabzon Asansörlü Nakliyat sayesinde hangi katta hangi şartlar altında olursa olsun eşyalarınız kısa bir süre içerisinde taşınarak zaman anlamında da kazanç sağlanacaktır.

Trabzon Asansörlü Nakliyat kullanan müşterilerimizin eşyaları bir evden diğerine taşınacak ya da yeni bir eve ilk kez eşya taşınması durumunda her ne olursa olsun kendi özel ekipmanlarımız ile paketlemesi yapılarak aksi bir durum ile karşılaşıldığında dahi zarar görmeden sonuca ulaşılabilmektedir.

400 Kg ağırlık kapasitesi ve 45 Metre yada 16 Kat mesafede Asansörlü Nakliyat ile  evden eve ve ofis taşıma ihtiyaçlarınız için Trabzon bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma
Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma
Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma