Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Sadece tek bir ya da birkaç eşya taşıtmak istiyor ancak çok fazla miktarlarda nakliye ücreti ödemek de istemiyorsanız Şatıroğlu Nakliye olarak eşyalarınızı istediğiniz kadar parçalı halde de taşıyabildiğimizi belirtmek isteriz. Örneğin sadece bir dolap ya da bir yatak taşıma işiniz varsa firma bünyemizde bulunan araçlar ile parça taşıma sistemine sizleri ekleriz ve uygun zamanda bu hizmeti sizlere sunarız. Bu hizmet için aylık, haftalık ve hatta günlük seferler düzenlenmekte, gelen taşıma siparişlerine göre de zamanları belirlenmektedir. Parça başı ücret ödeyerek bir aracı komple kiralama maliyetinden kurtulmak bu alanın en önemli avantajlarından sayılmakta.

Kurumsal olarak parça taşıma hizmeti veren firmamız, şehir içi nakliye işlemini kısa sürede gerçekleştirecek ve kaliteli hizmet sunacaktır. Parça eşya taşıma işleminde de paketleme, montaj ve demontaj işlemleri uygulanmaktadır.

Trabzon Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya denilince akla ilk gelenler yazlık taşınması istenen eşyalar, çeyiz eşyaları, öğrenci ya da bekâr evi eşyaları gibi eşyalardır. Tüm bu eşyaların tek tek taşınması parça eşya nakliyesi olarak görülmektedir. Bu hizmette kullandığımız nakliye araçları gerekli büyüklükte ve kapsamda olduğu için istediğiniz herhangi bir ürün istediğiniz yere nakliye edilebilmektedir. Kullandığımız araçlar, temiz, hijyeniktir ve taşıma garantilidir. Bu nedenle gözünüz arkada kalmadan firmamızdan nakliye yardımı alabilirsiniz. Parça eşya taşımalarında da diğer nakliye işlerimiz de olduğu gibi taşıtmak istediğiniz ve demonte olabilen eşyalara bu işlem uygulanır. Taşındıktan sonra da tekrar eşyalar montajlanarak sizlerin hizmetinize sunulur.

 

Parçalı Eşya Taşıma