Trabzon Evden Eve Nakliyat Ücretleri

 

Depo Ücreti

Depo Ücreti

Nakliye Fiyatı

Konteyner Sayısı

0-6 Ay

+6 Ay Uzun Süre

Ücretler

1

145 TL

130 TL

450 TL

2

230 TL

200 TL

800 TL

3

300 TL

250 TL

1.100 TL

4

370 TL

320 TL

1.450 TL

5

440 Tl

390 TL

1.700 TL

Tüm Akıllı Depo ve Eşya Depolama ihtiyaçlarınız için Trabzon bölgesinde hizmet vermekteyiz. Akıllı Depo ve Eşya Depolama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Günümüzde teknolojik gelişmeler tüm sektörlerde olumlu yansımalara yol açıyor. Depolama sistemlerindeki iyi organizasyon sadece bireysel kullanıcılar için değil kurumsal şirketler içinde ihtiyaç ve mali açıdan avantajlı olan depolama ve nakliyat hizmetleri avantaj sağlıyor. Eğitimli mühendisler tarafından şekillendirilen depolama sistemleri eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza eder.

Şehir değişikli sebebi ile taşındığınız da ya da küçük bir eve geçtiğinizde eşyalarınızı depolamanız gerekir.  Aynı şekilde bir şirket sahibi iseniz ve ürünleriniz için ya da örneğin muhasebe dosyalarınızı saklamanız gereken bir alana ihtiyacınız varsa; nakliye ve depolama hizmetini birlikte alacağınız sistem büyük kolaylıktır

Depolama şirketleri teslim ettiğiniz ürün, eşyayı bıraktığınız şekilde muhafaza eder ve ihtiyacınız olduğunda emanet ettiğiniz şekilde teslim almanıza olanak sağlar.

Depolama yapmak istediğinizde fiyatı konteyner sayısına göre hesaplamanız oldukça kolaydır.  Elbette ekstra soğutma sistemi ihtiyaçları gibi saklama koşullarının farklılaştığı durumlarda bütçeyi netleştirmek için uzmanlar ile irtibata geçebilirsiniz.

  • Depolama ve nakliye hizmetlerinde kiralama süresine göre fiyat değişir.
  • Depo nakliye bedeli ve depozit peşin olarak alın
  • Deponun sigorta ücreti peşin olarak alınır.

Eğitimli konusunda uzman ekipler tarafından yönetilen depoda teslim ettiğiniz eşyayı veya ürünü teslim ettiğiniz şekilde geri alabilirsiniz. Teknolojiyi yaratan ve yöneten insan gücüdür ve tüm çalışanlar konusunda uzman kişilerdir.

Şatıroğlu ev ve eşya taşıma hizmetleri 1993 yılından bu güne her geçen gün konusunda uzmanlaşarak kullanıcılarına gerekli güveni vermektedir.

Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma
Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma
Şatıroğlu Nakliyat - Trabzon Asansörlü Evden Eve ve Ofis Taşıma