Trabzon Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörünün öncülerinden olan firmamız; Şatıroğlu Nakliyat, 1993 senesinden günümüze kadar pek çok kişiye, kuruma bu alanda hizmet vermiştir. Bu alanda edindiği tecrübeleri, günümüz teknolojik gelişmelerini ve hizmet sektöründeki tecrübesini sürekli geliştiren firmamız, özellikle Trabzon evden eve nakliyat konusunda alanının en iyilerinden sayılmaktadır. Bu gururu ve güvenceyi de arkamıza alarak ürünlerimizi de taşıma hizmetlerimizi de sürekli geliştirmekteyiz. Firma olarak yeniliklere her zaman açık olmak, müşterilerimiz ile güçlü bir iletişim içerisinde bulunmak ve yine memnuniyetlerini her zaman birinci planda tutmak en önemli özelliklerimizden sayılmaktadır.

Trabzon evden eve nakliyat işlerinizde, tüm eşyalarınızı son teknolojik yöntemler ile tespit eder, paketler, taşır ve yerleştiririz. Çalışma sistemi olarak, taşınma işleminden bir gün öncesinde çalışanlarımız yer tespiti yapar, eşyalarınızı kırılabilir ve kırılmaz olarak ayrı ayrı özenli bir şekilde paketler ve taşıma işleminin asansörlü ya da asansörsüz olmasına karar verir. Taşınma işleminden önce sökülmesi gereken eşyalar demonte hale getirilerek taşınmaları daha güvenilir bir hale getirilir. Aynı şekilde kirlenmesi kolay olan kumaşlı mobilya ve eşyalarınız, kumaşlarına zarar gelmeyecek şekilde ambalajlanarak taşınır. Tüm bu işlemler sonunda eşyalarınızı taşımak istediğiniz yere de aynı özen gösterilerek yerleştirme yapılmaktadır.

Şatıroğlu olarak Trabzon evden eve nakliyat konusunda verdiğimiz hizmetler genel itibari ile; evden eve ya da ofisten ofise eşya taşıma, asansörlü nakliyat hizmeti, eşya paketleme ve montaj-demontaj işlemleridir.

 

Evden Eve Nakliyat

Ev değişikliği nedeni ile ihtiyaç duyabileceğiniz nakliye hizmetini Şatıroğlu Nakliyat firmamızdan güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Nakliye edilecek tüm eşyalar güvenilir bir şekilde paketlenir ve taşınır. Daha sonra da kurulumları gerçekleştirilir. Bu alanda dikkat edilmesi gereken şey ise paketlenen eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınması, herhangi bir zarara uğratılmamasıdır. Bu konuda firmamız ve çalışanları son derece hassas davranmakta, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadırlar. Evinizde bulunan beyaz eşyalar özel ambalaj malzemeleri ile, yatak odası gardolabında bulunan askılı elbiseler özel askılı koliler içerisinde, elektronik cihazlar da balonlu malzemeler ile ambalajlanıp taşınmaktadır.

 

Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Hizmeti

İş yeri taşıma hizmeti en az evden eve nakliye kadar özenle gerçekleştirdiğimiz bir hizmet alanımızdır. Nakliyenin gerçekleştiği gün ofis düzenini bozmamak adına her iş yeri bölümü ayrı ayrı taşınır ve yerleştirilir. Böylece iş yerinizde en az kısa süreli dağınıklık olacak, işlerinizin aksamaması sağlanacaktır.

 

 

Trabzon Asansörlü Nakliyat

Taşınma konusu özellikle binaların üst katlarında oturanlar açısından daha sıkıntılı bir işmiş gibi görünebilir. Ancak firmamız buna da en uygun yöntemler ile çözüm geliştirmiş ve bünyesine asansörlü taşınma için gerekli olan teknolojik araçları katmıştır. Taşınma işleminin külfetini ortadan kaldırabilen bu hizmet sayesinde daha kısa sürede taşınma işleriniz gerçekleşebilecektir. Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde insan gücünün yetmeyeceği ağırlık ya da büyüklükteki eşyalar daha kolay bir şekilde taşınabilmektedir.

 

Eşya Paketleme, Montaj ve Demontaj Hizmetleri

Firmamızın, müşterileri tarafından en takdir edilen özelliklerinden birisi de taşınacak eşyaların özenle paketlenmesi, demonte yapılacak eşyaların ayarlanması, taşıma sonrasında da kaliteli bir şekilde tekrar montaj işlemlerinin gerçekleşmesidir. Tüm bu işlemleri profesyonel taşıma ekibimiz gerçekleştirir ve sizlere en iyi hizmeti sunar.